203
17. Passies, Aalsmeer, Alphen a .d. Rijn, Abbenes, Aarlander-
veen, Amsterdam, Bennebroek, Beverwijk, Bodegraven, Bo
venkerk, Badhoevedorp, Heiloo, Hoofddorp, Heemstede,
Hillegom, Ralfweg, De Kaag, Krommenie, Koog aan de
Zaan, Kouderkerk aan de Rijn, Kwakel, Kudelstraat, Lim-
men, Lisse, Langeraar, Leimuiden, Mijdrecht, Nieuwkoop,
Nieuwveen, Oudewetering, Ouderkerk, Roelofs Arendsveen,
Rijk-Haarl.meer, Rijnsaterswoude, Rijp-Wetering, Schiphol,
Ter Aar, Uithoorn, Velsen, Vinkeveen, Wormerveer, Wilnis,
Woerden, Woubrugge, Zaandam, Zaandijk, Zwanenburg,
Zwammerdam, Zevenhoven, Ma. t.m. Vr. 16 uur.
18. Plomper: Bergen, Bergen aan Zee, Ma. t.m. Vr. 17 uur, Za.
12 uur.
19. Schilder: Julianadorp, Callantsoog, 't Zand, Vr. 16 uur.
20. Spreeuw: De Rijp, Purmerend, Westdijk, O.W. Graftdijk,
Spijkerboor, Ma., Wo., Do., Vr. 16 uur.
20A Bleeker: Heerhugowaard, 't Kruis, Ma., Di., Wo., Vr., 16 uur
Za. 14 uur.
21. Steeman: Nijmegen, Arnhem, Wageningen, Rhenen.Veenen-
daal, Woudenberg, M. t.m. Vr. 11 uur.
22. Stet: IJmuiden, Beverwijk, Heemskerk, Driehuis, Bakkum,
Castricum, Heiloo, Limmen, Velsen, Velsen-Nrd., IJmuiden,
dag. 12 uur.
24. Ursem: Uitgeest, Ma., Wo., Vr. 17 uur.
25. Verwer: Voorburg, Leiderdorp, Den Haag, Delft, Leiden,
Hillegom, Lisse, Oestgeest, Rijswijk, Wassenaar, Di., Wo.,
Do., Vr. 17 uur.
26. C. v. d. Vliet: Hoogwoud, Aartswoud, De Gouw, Langereis,
Veenhuizen, De Weere, Wo. 16 uur, Za. 14 uur.
27. J. v. d. Vliet: Wieringerwaard, Schagerbrug, St. Maartens
brug, Keinsmerbrug, Burgerbrug, Koedijk, Oudesluis, Zij-
persluis, Krabbendam, Ma., Wo., Vr. 17 uur.
29. De Winter: Castricum, Bakkum, Ma. t.m. Vr. 17 u., Za. 14 u„
30. Dekker: 't Veld, Waarland, Verlaat, Zijdewind, Wo. en Za.
14 uur.
31. Kool: Egmond aan Zee, Egmond aan de Hoef, Ma. t.m. Vr:
16 uur, Za. 13 uur.
32. Rederij Wesseling: Noordwijk, Katwijk, Westland, alle da
gen 13 uur, behalve za.
J. Bestelhuis Jan in 't Veld, Bierkade 21, Tel. 4048.
1. Ver. Texelse Beurtdiensten: Auto, gehele eiland Texel, o.a.
Den Burg, De Koog, Oosterend, Cocksdorp, Den Hoorn, De
Waal, Ma., Wo., Do., Vr. 16 uur.
2. Ver. Texelse Beurtdiensten (boot)Texel Di. 12 u., Za. 9 u.
3. S. Wilnis: Anna Paulowna, v. Ewijcksluis, Breezand, Kleine-
sluis, Maartensbrug, St. Maartensvlotbrug, Zijpersluis, Ma.
Wo., Vr. 16 uur.
4. Kossen: Koedijk, Schoorldam, Burgerbrug, St. Maartensbrug
Ma., Wo., Vr. 16 uur.
5. Verwer en Zn. (boot)Wormerveer, Zaandam, Koog-Zaan
dijk, Di. en Vr. 13 uur.
6. Kok en Mostert (boot)Amsterdam Ma. 7 uur.
10. Stet: (boot)Br. op Langendijk, St. Pancras, Nrd. Schar-
woude, Oudkarspel, Zd. Scharwoude, Di. t.m. Vr. 16 u.
Za. 1 uur.
11. Van Koningsbruggen: (auto en boot) auto dagelijks geheel
Noord-Holl. Kanaal, van Alkmaar tot Den Helder, De Kooy,
Koegras. Julianadorp, Schoorldam, Zijpersluis, Ma. t.m. Vr.
12 uur en 17 uur.
12. Schilder en Van Nimwegen: 't Zand, Stolpen, Gr. Keeten,
Callantsoog, Di. en Vr. 16 uur.
14. Van Dooren: Hillegom, Anna Paulowna en terug Ma. t.m.
Vr. 12 uur.
15. Klinkhamer (boot)Oost- en West Knollendam, Woude,
Krommenie, Assendelft, Purmerend, Za. 13 uur.
16. Modder: H.H. Waard, Veenhuizen, Langereis, Hoogwoud,
Nieuwe Niedorp, Oude Niedorp, Ma., Wo., 16 uur, Za. 13 u.
K. Machielse „de Blauwe Express", Laat 111, Tel. 4016.
2. Heiloo, Limmen, Castricum, Uitgeest, Krommenie, Koog a.d.
Zaan, Zaandijk, Zaandam, Amsterdam, 2 x daags 10 en 12 u.