202
3. Brakenhof: Beverwijk, Heemskerk, Wijk aan Zee, Velsen-Nrd
Ma. t.m. Vr. 16.30 uur.
4. Dekker: Koedijk, Schoorldam, Krabbedam, Eenigenburg,
Warmenhuizen, Ma., Wo, Do., Vr. 16.30 uur.
5. De Graaf: Oterleek, Rustenburg, Ursem, Ma., Wo., Vr. 16.30
uur, Za. 14 uur.
6. Henk Kaan: Hippolytushoef, Haukes, Slootdorp, Midden-
meer, Wieringerwerf, Den Oever, Oosterland, Di., Vr. 16 uur
7. Kuiper: Bakkum, Bakkum aan Zee, Castricum, Ma. t.m. Vr.
16.30 uur, Zaterdag 13.30 uur.
8. Valkering en Van Nimwegen: H.H. Waard Z„ Hensbroek,
Hoorn, Obdam, Opmeer, Spanbroek, Wadway, Oude- en Nw.
Niedorp, Winkel-Lutjewinkel, Verlaat, Terdiek, Waarland,
Amsterdam, Zaanstreek, Ma. t.m. Vr. 17 uur, Za. 13.30 uur.
10. Leijen en Van Nimwegen: Schoorldam,Zijpersluis, Burger
vlotbrug, St. Maartensvlotbrug, Stolpen, v. Ewijcksluis,
't Zand, Breezand, Anna Paulowna, Ma., Wo., Vr. 16.30 uur.
11. Molenaar (ook Beentjes)Omval, Stompetoren, Gr.-Scher-
mer, Graft, de Rijp, Ma. t.m. Vr. 16.30 uur, Za. 13.30 uur.
12. Praat (ook Beentjes): Akersloot, Uitgeest, dag 11 uur.
13. Rentenaar (ook Beentjes)Br. op Langendijk, Nrd. Schar-
woude, Oudkarspel, Oudorp, St. Pancras, Zuid Scharwoude,
Ma. t.m. Vr. 16 uur, Za. 13.30 uur.
15. W.E.O.: IJmuiden, Santpoort, Haarlem, Ma., Wo. Vr. 12 uur
16. W.E.O.: Enkhuizen, Bovenkarspel, Grotebroek, Lutjebroek,
Hoogkarspel, Westwoud, Ooster- en Wester Blokker, Ma.,
Wo., Vr. 17.30 uur.
17. v. d. Steen: Bergen, Bergen aan Zee, Ma. t.m. Vr. 16.30 uur
Za. 13.30 uur.
18. v. d. Steen: Krommenie, Wormerveer, Koog-Zaandijk, Zaan
dam, Amsterdam, Ma., Wo., Vr. 9 uur (Mei-Oct. dagelijks).
19. Bosselaar: Purmerend via Beemster, Ma. t.m. Vr. 16 uur.
G. Bodehuis „de MuizenvreugdBloothooïd, Heren
straat 2. Tel. 2823.
1. Boontjes: Burgerbrug, Zijpersluis, Vr. 13 uur.
2. Dekker (en Van Nimwegen) Waarland, Wo. 16 uur, Za. 14 u.
3. Groot (en Beentjes): H.H. Waard, Ma,. Wo., Vr. 16 uur.
4. Kok: Spanbroek, Spierdijk, Wogmeer, Bobeldijk, Zuidermeer
Baarsdorpermeer, Noordermeer, Zandwerven, Ma., Wo., Do.,
Vr. 16 uur, Za. 14 uur.
5. De Wit: Oterleek, Rustenburg, Ursem, Di., Do., Vr. 16 uur,
Za. 14 uur.
H. Vervoercentrale", P. J. van Nimwegen, Paarden
markt 10, Tel. 3785.
2. De Boer: Amsterdam, Ma. t.m. Vr. 16 uur, Za. 14 uur.
5. Breed: Heiloo, Koedijk Schoorldam, Warmenhuizen, Tuitjen-
horn, Kalverdijk, Dirkshorn, Stroet, St. Maarten, Valkoog,
Schagen, Haringhuizen, Dag. beh. Ma., 11 uur.
6. Dijkstra: Groningen, Leeuwarden, Harlingen, Franeker, Di.,
Do., Vr., Za. 12 uur.
7. v. Egmond en Oudhoff: Heemskerk, Beverwijk Velsen, Zaan
streek, Amsterdam, Ma. t.m. Vr. 11 uur, Za. 9.30 uur.
8. v Es en Heidstra: Overveen, Heemstede, Aerdenhout, Haar
lem, Santpoort, Bloemendaal, Ma. t.m. Vr. 17 uur.
9. Jeurink: Hoorn, Leiden, Den Haag, Delft, Rotterdam. M.
t.m. Vr. 9 uur.
10. Koeten: Abbekerk, Hoorn, Wieringermeer, Lambertschaag,
Twisk, Vr. 14 uur.
11. Koomen: Benningbroek, Bovenkarspel, Broekerhaven, Bin-
nenwijzend, O.- en West Blokker, Enkhuizen, Grootebroek,
Hauwert, Hoogkarspel, Hem, Hoorn, Hensbroek, Midwoud,
Lutjebroek, Nibbixwoud, Oostwoud, Spanbroek, Sijbekarspel,
Schellinkhout, Venhuizen, Westwoud, Wognum, Wijdenes,
Zwaag, Zwaagdijk, Ma. t.m. Vr. 17 uur.
12. Molenaar: Schoorldam, Petten, Callantsoog, Den Helder,
Aagtdorp, Bregtdorp, Hargen, Camperduin, Julianadorp,
Huisduinen, Ma. t.m. Vr. 17 uur.
13. Kramer: Schermerhorn, Ma. t.m. Vr. 16 uur, Za. 14 uur.
14. Metselaar: Heiloo, Ma. t.m. Vr. 17 uur, Za. 14 uur.
16. Molenaar: Oudorp, St. Pancras, Br. op Langendijk, N.- en
Zuid-Scharwoude, Oudkarspel, Alle dagen 16 uur, Za. 14 uur