Vacature, Engelsche taal en han- j
delscorrespondentie.
A. Prins, Duitsche taal en handelscor
respondentie, wnd. directeur.
C. van Rossem. aardrijkskunde.
A. Visser, geschiedenis.
Mej. H. W. M. de Waal, Nederl. taal en
handelscorrespondentie.
Ir. D. A. Wittop Koning, natuurweten
schappen en warenkennis.
M. Jimmink, concierge-amanuensis.
Handelsavondschool.
Directeur: J. H. de Groot.
Leeraren:
Dr. J. B. van Amerongen, Engelsch.
K. Bos, Nederlandsch.
J. H. de Groot, boekhouden.
J. N. Kroone, Duitsch.
J. Hoekstra, Engelsch.
G. Louwaars, handelsrekenen, Nederl.
A. Prins, Duitsch.
I. Prins, boekhouden, handelsrekenen.
M. Jimmink, conciërge.
D. NIJVERHEIDSONDERWIJS.
Ambachtsschool.
Bestuur:
Ir. Ph. M. Bosscher, Voorzitter.
Mr. W. Stap, vice-Voorzitter.
\Ir. P. A. Offers, secretaris.
Mr. G. K. Vos, penningmeester
J. van Reijendam Cz.
G. A. Conijn.
H. K. M. de Wild.
Mr. J. G. 'Holsteijn.
Mr. E. H. Hij mans.
Xhr. Mr. F. II. van Kinsc-hot, vertegen
woordiger van bet Gemeentebestuur.
Personeel:
A. Fledderus, directeur.
C. F. D. Kohnert. waarn.-directeur,
leeraar in het vakteekenen, natuur
kunde, stoomwerktuigkunde en moto
renkennis.
E. Harder, leeraar in het hand- en vak
teekenen.
K. Suzenaar, leeraar in het Voortgezet
Lager Onderwijs.
G. Waalewijn, leeraar in het bouwkun
dig teekenen en constructieleer.
J. Baas, leeraar in het handteckenen en
projectieleer.
J. C. Th. van Engelen, leeraar in het
meubelmaken en vakteekenen.
P. Langeberg, leeraar in het lijn- en
werktuigk. teekenen.
A. Rauwerda, leeraar in het timmeren.
A. P. de Korver, leeraar in het vuur-,
plaat- en bankwerken.
H. J. Reurslag, leeraar in het lijn- en
motortechn. teekenen.
J. Wiegers, leeraar in het vuur-, plaat-
en bankwerken.
J. H. Bastmeijer, leeraar in het machine
bankwerken.
C. P. Vis, leeraar motor- en rijwielher-
stellen.
H. W. Schuddeboom, leeraar in het tim
meren.
Johs. Overtoom, leeraar in het metselen
en vakteekenen.
J. J. Blom, leeraar in het voortgezet lager
onderwijs.
L. J. Folkers. leeraar in het kleermaken
en vakteekenen.
P. J. Ouwens, leeraar in het kleermaken
en vakteekenen.
A. Jurjens, leeraar schilderen en hand-
teekenen.
J. Jongens, leeraar in het machine bank
werken.
F. J. Vorstenburg, leeraar electr. techn.
G. Visschers, leeraar instrumentmaken
en electrische montage.
R. Rauwerda, leeraar in het timmeren
en machinale houtbewerking.
J. de Haan, conciërge.
G. S. Groenewoud Jr., boekh.-administra-
teur.
J. Pruimboom, klerk.
Gem. School voor Voorbereidend
Middelbaar Technisch Onderwijs.
A. Fledderus, directeur.
K. Suzenaar. Leeraar wiskunde.
M. J. Lutterot, leeraar Ned. taal en aard
rijkskunde.
J. J. Blom. leeraar natuur- en werktuig
kunde.
Avondcursussen aan de Ambachts
school.
A. Fledderus. directeur.
H. van Diggelen, leeraar in het schoen
maken en vakteekenen.
L. J. Folkers, leeraar in het patroontee-
kenen.
J. Baas, leeraar in het vakteekenen.
E. Harder, leeraar in het hand- en vak
teekenen.
A. Jurjens, leeraar houten en marmeren.
P. J. Ouwens, leeraar in het kleermaken
en vakteekenen.
H. Schuyt, leeraar in het hand- en vak
teekenen.
.1. Admiraal, leeraar behangen en stof-
feeren.
F. J. Vorstenburg. leeraar electrotechniek.
Machinisten-cursus aan de Ambachts
school.
A. Fledderus, directeur.
C. F. D. Kohnert, waarn. dir., leeraar
stoomwerktuigkunde en motorenkennis.
F. J. Vorstenburg, leeraar electro-tech-
niek.
259