H. G. Arentsen, commies.
J. M. v. d. Berg, idem.
J. Beukema, idem.
D. Boersma, idem.
C. J. v. d. Braak, idem.
P. E. Dodenhuis, idem.
G. Kusters, idem.
H. Lind, idem.
C. M. Schneiders, idem.
D. Tesselaar, idem.
G. J. Weekhout, klerk.
J. M. Asjes, klerke.
J. C. Bock, idem.
J. J. Schermerhorn, idem.
C. J. Siewers, idem.
F. D. C. v. Helsdingen, bureel-ambtenaar.
C. Oudes, idem.
J. N. Schneiders, idem.
L. Denneman. stationsambtenaar.
F. Kramer, idem.
S. v. d. Meulen, idem.
B. R. Reitsma, idem.
K. J. Bloodhooft, idem.
K. Dieleman. assistent v. d. stationsdienst
J. Pruis, idem.
A. Raaijmakers, idem.
H. Schouten, idem.
G. Vogelzang, idem.
J. Borgstein, arbeider-telegrafist.
J. A. J. Goemans, idem.
J. W. Huiskamp, idem.
P. Pijnenburg, idem.
Provinciaal ElectrlciteitsbedrIJf van
Noordholland (P.E.N.).
Districtskantoor Alkmaar.
L. Ruinard, inspect. in algem. dienst,
Langestraat 79. Tel. 3432.
A. v. d. Oever, techn. ambt.. Breedstraat
34, Tel. 3432.
L. Paap, hoofdlijnw., Snaarmansl. 117.
C. M. van Mierlo, meterinspect., C. W.
Bruinvi9Str. 37. Tel. 2561.
M. H. v. d. Veen, techn. ambt., Waerden-
delstraat 11.
J. Blokker, monteur, v. d. Kaaystr. 30a.
P. v. d. Sluis, lijnw., Nic. Beetskade 25.
P. Vennik, bouwk. opz., Ramen.
E. Timmer, lijnw., Snaarmanslaan.
P. Ruinard. schrijver le klasse, Lange
straat 79.
Provinciaal Waterleidingbedrijf van
Noordholland (P.W.N.).
Kennemerpark 25. Tel. 2112.
H. Schuurman, districtshoofd le kl.,
Emmastraat 4, Tel. 4020.
C. Hooijberg, commies, Bergerweg 82.
Tel. 3679.
H. J. Lemmers, opz. teekenaar 2e kl.,
Kennemersingel 31. Tel. 3602.
P. N. de Ruiter, adj. commies, Ripping-
straat 37.
J. M. Polak, adj. commies, Bissch. Botte-
mannestraat 38.
C. J. van Beek, schrijver le kl., v. d. Lijn-
straat 20.
D. J. Hagtingius, opz. teekenaar 3e kl.,
Korte Lyceumstraat 5.
Mej. C. J. de Heer, hulpopz. teekenaar,
Doelenstraat 22.
F. J. Breek, Gashouderstraat 27.
J ,L. Vredenburg, fitter-meteropn. le kl.,
St. Josephstraat 10. Tel. 3414.
G. Brakenhoff, fitter-meteropnemer le kl.,
St. Josephstraat 6.
J. C. de Groot, fitter-meteropnemer, v. d.
Lijnstraat 32.
C. Roks, arbeider in algemeenen dienst,
Forestusstraat 41.
N. Min, arbeider in algemeenen dienst,
Bleekerslaan 5.
C. M. de Vet, arbeider in algemeenen
dienst, Overdiestraat 44.
Onderwijs.
IX.
A. HOOGER ONDERWIJS.
Murmellius Gymnasium.
College van Curatoren:
Mr. A. M. Ledeboer, Voorzitter.
Mr. P. A. Offers.
Mr. Dr. R. R. L. M. Bromberg.
Ds. C. von Meijenfeldt
Mr. A. Koelma, Secretaris.
Leeraren:
Dr. J. Hemelrijk, rector.
P. Brommer, leeraar oude talen, conrector.
Dr. J. C. Kamerbeek, leeraar oude talen.
Mevr. H. E. van AmerongenDekkers,
leerares Nederlandsch.
Dr. L. Kukenheim, leeraar Fransch.
Dr. J. B. v. Amerongen, leeraar Engelsch.
A. Visser, leeraar geschiedenis.
Mej. L. A. Haas, leerares Duitsch.
D. Saai, leeraar teekenen.
J. C. Keijman, leeraar wiskunde.
W. F. Dorgelo, leeraar natuurl. historie.
Ir. D. A. Wittop Koning, leeraar natuur-
en scheikunde.
H. J. R. Smith, leeraar aardrijkskunde.
Dr. A. W. Groenman, leeraar Hebreeuwsch
J. A. C. van den Berg, leeraar lichaams
oefeningen.
Mevr. J. van SluijsLeguit, leerares
lichaamsoefeningen.
J. A. Elzinga, concierge-amanuensis.
17
257