Postkantoor te Alkmaar.
Het Kantoor is geopend op werkdagen van
7.30 v.m. tot 7.30 des avonds. Zaterdag van
7.30 v.m. tot 6 uur des avonds. Zon- en feest
dagen van 8309.30 v.m. Voor den chèque-,
girodienst en voor postwissels op werkdagen
van 8.30 v.m. tot 3 uur n.m.
Personeel Post- en Telegraafkantoor.
J. W. Bouwmeester Directeur.
D. Mets commies.
M. Dik id.
C. Geus id.
K. de Vries id.
J. R. Zweerus, id.
P. Rem, adj. commies.
C. C. Andriessen, id.
S, Broertjes, id.
G. H. Zoll, id.
F. W. B. Eekhoudt, telegrafiste.
G. C. Kossen, id*
P. F. A. Botman, id.
S. Blom, assistent.
C. Bourgonje, id.
C. Groen, id.
C. S. G. v. d. Meulen, id.
P. C. Nicolaï, id.
H. v. Drunen, id.
P. J. Kalb, id.
J. A. Kops, id.
C. Melker, id.
C. J. Schaaps, id.
C. Semeins, id.
H. de Vries, schrijver.
F. Bernaert, id.
M., F. Starreveld," schrijfster.
J. M. Boulonois, locale kracht.
P. C. Melker, id.
A. Wiese, id.
Rijkstelegraaf- en Telefoonkantoor Alkmaar.
Telefoondistrict Alkmaar.
Koorstraat A 12.
Het bureel van het Telefoondistrict is ge
opend op werkdagen 8.3012, 13.30—17.30
(Zaterdags 8.3013).
Het Telefoonkantoor is onafgebroken ge
opend voor telefoongesprekken van abonné's.
Celgesprekken kunnen alleen worden gevoerd
in het Post- en Telegraafkantoor tijdens de uren
van openstelling van dat kantoor voor den
Telegraafdienst, benevens op de telefoonstations
van 819J^.
De telefooncel in het Stationsgebouw is op
werkdagen en op Zon- en feestdagen geopend
van 5 uur tot 23 uur.
Ir. C. H. M. Brouërius van Nidek, Hoofd van
het Telefoondistrict.
M. Kooistra, Adjunct-Hoofd van het Telefoon
district.
Personeel Bureel Telefoondistrict.
W. M. Scheidemans, Referendaris 2e klasse
der P.T.T., Chef Exploitatieven Dienst.
R. P. van Dijk, Adjunct-Referendaris der
P.T.T., Chef Administratieven Dienst.
W. A. Groenendijk, Electrotechnisch ambte
naar der T. en T., Chef Technischen Dienst.
M. C. L. J. Spée, Onderbureelchef.
Mej. M„ E. G. Rijkenberg, Bureelambtenaar
le klasse.
C. Schouw Jbzn., Adjunct-commies der P.T.T.
Mej. J. C. van Eek, schrijver.
J. Evers, schrijver.
Mej. A. M. J. Spée, hulpschrijfster.
Personeel Technischen Dienst.
T. J. Hof, Adjunct-referendaris P.T.T., fun-
geerend electrotechnisch ambtenaar der T.
en T.
J. D. G. Montenberg, Adspirant-electrotechnisch
ambtenaar der T. en T.
H. B. Bais, teekenaar le klasse.
C. Luking, teekenaar le klasse.
L. van Gorkum, chef-monteur.
F. D. G. Klinkenberg, monteur le klasse.
A. J. Kouwenhoven, monteur le klasse.
Nederlandsche Spoorwegen.
Dienst v. h. vervoer Inspectie-bureau.
J. D. Cox, Inspecteur van het vervoer der lijnen
HelderZaandamEnkhuizen, Uitgeest
BloemendaalIJmuiden, Hoorn—Medemblik,
H. HugowaardHoorn, AlkmaarBergen a.
Zee, Egmond a. ZeeSchagen, Alkmaar
Broek op Langendijk, HoornBovenkarspel
via Venhuizen.
Ir. H. Burger, Inspecteur 2e klasse.
Ir. J. A. van Dorssen Keus, Inspecteur 2e klasse.
W. Hillenius, Eerste chef de bureau.
S. H. Raat, controleur v. beweging le klasse.
P. C. van Haren, contr. v. beweging le klasse.
H. van Ooijen, bureau referent.
H. J. G. Zonnenberg, bureau referent.
A. van Ham, bureau referent.
J. C. van Dijk, commies.
C. de Beurs, commies.
M. Looijenga, commies.
A. F. v. d. Goes, commies.
L. J. G. A. Daalder, commies.
D. Boersma, commies.
W. J. G. v. d. Heuvel, commies.
A. F. Barnhoom, commies.
J. N. Schneiders, bureelambtenaar.
H. N. Snellink, bureelambtenaar..
T. Kok, schrijver.
J. A. Hassing, bureau bediende.
J. J. Schroder, loopjongen.
Reserve Inspectie Alkmaar.
K. J. Bloothoofd, assistent v. d. stationsdienst.
Station.
T. van Bemmel, stationschef.
Bureau Stationschef.
H. Lind, commies.
15
225