LUXE-ARTIKELEN.
HOORN.
Jong Eilander, De, Gr. Noord 134.
Hoornsche Metaalwarenf. \j h. G. Scholten,
(N.V.), Nieuwstraat.
PURMEREND.
Jong Eilander, De, Peperstraat 130.
MACHINEFABRIEKEN.
HOORN.
Heezen Zn., D. van, Kleine Oost.
Machinefabriek „Patent Schoof", Ramen 13.
MACHINEHERSTELPLAATSEN.
EDAM.
Essen, H. van, Bult.
Machinefabriek „Barcelona", Nieuwehaven.
Schoone Co., Bult.
MACHINERIEëN (HANDEL IN).
BLOKKER.
Dijkstra, G., v/h. A. v. d. Heide, Bangert.
EDAM.
Machinefabriek „Barcelona", Nieuwehaven.
HOORN.
Heezen Zn., D. van, Kleine Oost.
Machinefabriek „Patent Schoof", Ramen 13.
MAKELAARS.
ANDIJK.
Kat, W. J. A. de, (Roerende en onroerende goe
deren), Klein Gouw 18.
HOORN.
Balk Wz., W., Roerende goederen, hypotheken
en assurantiën, Koepoortsweg 102.
Bos, N., Roerende goederen, Gr. Noord 13.
Demmendaal, J. C. C., Effecten en Onroerende
goederen, O. Doelenkade 13.
Brandenburg, P., Effecten en Onroerende goe
deren, Derde Boomlaan 4.
Jong Jz., Jac. de, Onroer. Goederen en Hypo
theken, Derde Boomlaan 111.
Maanen, W. van, Roerende en onroerende goe
deren, hypoth. en assurantiën, Appelhaven 13.
Paauw, Jac., Onroerende goederen, hypotheken
en assurantiën, Ged. Turfhaven 7.
Pool, W., Roerende en onroerende goederen,
hypotheken en assurantiën, Derde Boomlaan
75 b.
Reynders, F., Onroerende goederen, Gr. Oost 70.
Roselaar, J., Onroerende goederen en hypo
theken, Veemarkt 11.
Vries, A. de, Onroerende goederen, Koepoorts
weg 86.
MONNIKENDAM.
Melkert, J. A., Machinerieën, N.Z. Burgwal 173.
Makelaars (vervolg).
PURMEREND.
Ossebaard, C., Effecten en onroerende goederen,
Koemarkt 86.
Overvest, D. van, Roerende en onroerende goe
deren, W. Eggertstraat 258.
Peek, P., Onroerende goederen, Julianastr. 224.
Pet, W„ Roerende en onroerende goederen,
Kolkstraat 49.
Wolf, G. de, Roerende en onroerende goederen,
Peperstraat 127.
MANDENMAKERS.
GROOTEBROEK.
Bakker, G., G 82.
HOORN.
Meilof, K„ Ged. Turfhaven 4.
PURMEREND.
Bijvoet, K., Kerkstraat 83.
MANUFACTURENHANDEL.
ABBEKERK.
Kuypers, firma M. T.
ANDIJK.
Bootsman, P., Dijkweg 162 C.
ANDIJK (W.).
Dekker, H„ Dijkweg 263a.
Dol Jz. D., Dijkweg 313.
ANDIJK (O.)
Dokkum, A. van,
Horjus, S.,
BEEMSTER.
Buiten, D., Middenbuurt 110.
Ursem, K., Jisperweg 57 -B.
BERKHOUT.
Biischer, A. H., Goorn B 42.
Koetsier, C.
BOVENKARSPEL.
Bouchier, A. F., A 387.
Haakman, J., Manufact. h. „De Hoop", A352.
Jonkman Klz., J., Dorpsstraat A 291.
Wit Oz., P. de, „De Magneet", 376.
EDAM.
Buiten, Tz., C., Torenstraat 151/152.
Dorpema Zn., H., Spui 2-47.
Land-Scheper, Firma N. Op 't, Bult 61.
Naaten, J. H. van der, Voorhaven 162.
Plat, K., Volendam 66.
Stöve, H. G., Spuistraat 25.
Sul, Gebr., Volendam.
Tobben, H., Spui 51.
Tobben, H., Volendam, Palenbuurt 102 (fik).
Tuijp, A., Volendam 92/93.
Vries, A. de, Spui 44.
271