HOORN
Keetman, K., 2e Boomlaan 20, Timmerman-aan
nemer.
„Keizerskroon, „De, Breed 31, Hotel, Café, Res
taurant.
Kleedermag. v/h. P. v. d. Brul, (N.V.), (Hoofdz.
Amsterdam), Gr. Noord, hoek Nieuwsteeg,
Fabr. en verk. engros detail van heeren
en kinderkleeding.
Kleedermagazijn v/h. A. Spaander Co. (N.V.)
Gr. Noord 93, Kleermakerij, verk. v. heeren
en jongeheerenkleeding en heeren-modeart.
Kleef, B. van, Wijde steeg 6, Brandstoffenh.
Kleef, Th. J. van, Korenmarkt 1, Grossier in
aardappelen, groenten en fruit en commission-
nair.
Klein, J., Nieuwland 4, Grossier in suikerw.
Kleintjes Pz., A. A., Gouw 10, Handel in gou
den en zilveren werken.
Kloet, C., Ramen 18, Heeren- en dameskleer
makerij naar maat.
Klokkenhuis, Het, Havensteeg 17, Handel in
klokken, horloges, enz.
Kloppenburg, J. C., KI. Noord 25, Apotheek.
Kloppenburg, J. C., Kerkstraat 1, Kruideniersw.
Knip Sijm, KI. Noord 73, Auto-Omnibus
onderneming.
Kok, J., Keern 1, café ,,'t Witte paard".
Kok en Van Meurs, Firma, Groote Noord 38,
Auto-omnibusonderneming.
Koldewijn, J. C., Ged. Turfhaven 64, Koek- en
banketbakkerij.
Konig, G. J. A. Nieuwsteeg 28, Handel in leder
waren en reisartikelen.
Koning, Gr., huisvr. v. G. Buisman, KI. Oost 3,
Handel in koloniale waren.
Koning, P., Hoofd, Schip „De Volharding",
Vrachtvaart.
Koning, P., p/a. Havenkantoor, Schip „De
Hoop", Vrachtvaart.
Koning, T., Gr. Oost 36, Slagerij en verkoop v.
fijne vleeschwaren.
Konijn, N., Gr. Noord 35, Slagerij.
Koop, H. N., KI. Noord 26, Handel in galante
rieën en huishoudelijke artikelen.
Kossen, G. E., Gr. Noord 41, Comestibles en
vleeschwaren.
Koster, Gebr., Gr. Noord 95, Manufacturenhan-
del en kleermakerij.
Koster, L„ Gr. Oost 117, Veehandel.
Krab, P., Nieuwendam 32, Timmerbedrijf.
Kromheer, D., Gr. Oost 151, Brood- en koek-
bakkerij.
Krone, P. B., Nieuwsteeg 49, Dameshoedenwin
kel, magazijn „De Duif".
Kroon, J. F., Koepoortsweg 97, Huish. artikelen.
Kroon Zonen, T., Gr. Oost 42, Kaashandel.
Kroot", „De, KI. Noord 1, Handel in en fabr. v.
sigaren en tabakskerverij.
Krop, H., Nieuwsteeg 14, Handel in koloniale
waren.
Kruisman, J. H., Ged. Turfhaven 10, Varkens
slagerij.
Kuin, C., Keern 8, Molenaar en fouragehandel.
Kuiper, P., Wisselstr. 1, Schilder en behanger.
Kwaad, F., Dubb. Buurt 4, Wasch- en strijkinr.
Laan, Firma M., Ged. Turfhaven 19, 21 en 58,
Handel in manufacturen, confectie en slaap
kamerameublementen.
Laar, B. J., Schip „Dieuwertje Catharina",
Grind- en zandhandel.
Laar, J. van, a/b. Schip „Emanuel", Vrachtvaart.
Land- en tuinbouwvereen., „West-Friesland",
tot afslag van aardappelen, groenten en fruit.
Landbouw", „De, Gr. Noord 62, Ijzerhandel.
Lange, Th. de, O. Turfhaven 1, Brood-, koek
en banketwinkel
Langereis, D., Dubb. Buurt 22, Schilders- en
behangersbedrijf.
Langereis, E„ Vijzelstraat, Brood-, koek- en ban
ketwinkel.
Langereis, G., Ged. Turfhaven 48, Stoffeerderij.
Langereis, J., Breedstraat, Brood-, koek- en
banketwinkei.
Lebbink en Wortel, Firma, Ged. Turfhaven 8,
Banketbakkerij en melksalon.
Lenting, J. S„ Nieuwland 22, Smederij.
Lieshout, P. W., Gouw 21, Kleermakerij en ver
koop van heeren-mode artikelen.
Lieshout en Zonen, B. M., Dubb. Buurt 18,
Sigarenfabricatie.
Ligthart, P. A., Breed 44, Steenkolenhandel.
Lindeboom, H., Nieuwsteeg 59, Winkel in da
meshoeden.
Lippits, G„ KI. Noord 5, Apotheker.
Lippits, Wed. J., Noorderstr. 14, Hotel, Café,
Restaurant „Bellevue".
Lippits, W., Gr. Noord 122, Handel in hoeden,
petten en schoenen.
Lommen van Lil en Visser, Gravenstraat 32,
Metaalwarenfabr., koper- en blikslagerij.
Liickens, G. H., Ramen 16, Stucadoorsbedrijf.
Luiting, J., Kaasmarkt 20, Handel in automobie
len, motoren, enz.
Maanen, W. van, Appelhaven 13, Makelaardij in
roerende en onr. goederen, hypoth. en ass.
Maassen, G. J., Gr. Noord 115, Tapperij en
slijterij.
Maassen, Gez., Gouw 2, Chocolade en suikerw.
6
81