2 Openbare Instanties
Leden: M. Groenendijk, Middenweg 110
J.C. Maters, Kortevliet 3
(Julianadorp)
G.J. van den Bosch, Javastraat 155
D. Roos, Prins Willem-Alexander-
singel 74
J.W. Stevenson, Kanaalweg 83
W. Jimmink, Zanddijk 9
(Julianadorp)
Secretaris: A.J. Beneker, Javastraat 147
COMMISSIE EX. ART. 61 DER GEMEENTEWET
voor de Industrialisatie
Voorzitter: de Burgemeester (Ir.S.H. Visser)
Leden: H.J. Rondel, Ruyghweg 14
J. de Vrij, Beilerstroomweg 20
G.J. van den Bosch, Javastraat 155
J.A. Eriks, Rijksweg 55
(Julianadorp)
H.W. Kramer, Narcisstraat 47a
Sj. Post, Hartenstraat 2
A.J. Geus, Broodsteeg 2
W. Jimmink, Zanddijk 9
(Julianadorp)
Secretaris: W.W. Swaters, A.L. Sinjewelplant-
soen 2
voor de Openbare Werken
Voorzitter: J.P. Stoop, Kortevliet 34h
(Julianadorp)
Leden: M. Groenendijk, Middenweg 110
J. Witmer, Florastraat 26
L. Schoonhoven, Spoorstraat 38
J.A. Eriks, Rijksweg 55 (Julianadorp)
J. Vonk, Rijksweg 62A (Julianadorp)
Sj. Post, Hartenstraat 2
Secretaris: A.J.J. Bakker, Prins Willem-Alexan-
dersingel 107
voor de Stadsontwikkeling
Voorzitter: M. Blom, Bremstraat 157
Leden: Mw. A. Mulder-Bonke, Ribesstraat 15
H.J. Rondel, Ruyghweg 14
A. Lienos, Fazantenstraat 36
D. Roos, Prins Willem-Alexandersingel
74
J. Vonk, Rijksweg 62 A (Julianadorp)
W. Jimmink, Zanddijk 9 (Julianadorp)
Secretaris: J.K. Schendelaar, H.A. Lorentz-
straat 176
voor de Visafslag en de Vleeskeuringsdienst
Voorzitter: J.P. Stoop, Kortevliet 34h
(Julianadorp)
Leden: A.C. Geils, Billitonstraat 24
J.C. Maters, Kortevliet 3 (Julianadorp)
J.N. Zijp, Fazantenstraat 12
D. Roos, Prins Willem-Alexandersingel
74
J. Vonk, Rijksweg 62A (Julianadorp)
J.G. Zomer, Duinweg 8a
Secretaris: J.S. Drijver, Texelstroomlaan 50
voor de Water- en Lichtbedrijven
Voorzitter: J.P. Stoop, Kortevliet 34h
(Julianadorp)
Leden: C.F.S. de Vries, Boerhaavestraat 43
J. Witmer, Florastraat 26
W. Brinkman, Spechtstraat 30
J.A. Eriks, Rijksweg 55 (J'dorp)
P. de Geus, Billitonstraat 46
W. Jimmink, Zanddijk 9 (J'dorp)
Secretaris: L.J.M. Spetter, Middenweg 81
voor het Onderwijs en de Sportzaken
Voorzitter: K. Muije, Joris van Spilbergenstraat
34
Leden: A.C. Geils, Billitonstraat 24
J. de Vrij, Beilerstroomweg 20
J.N. Zijp, Fazantenstraat 12
Mw. A.A. Kingma-Voorthuijsen
Middenweg 103
J.W. Stevenson, Kanaalweg 83
P. de Geus, Billitonstraat 46
Secretaris: H. Zwiers, Borneolaan 4 of
J.M. Heutink, Sumatrcstraat 15
(voor zoveel betreft de zaken
betreffende sport, lichamelijke
opvoeding en jeugdzaken buiten
schoolverband)
voor Personeelsaangelegenheden
Voorzitter: Mr. J. Mulder, Prins Willem-Alexan
dersingel 143
Leden: C. Roobol, Reigerstraat 51
R. Smid, Weth. W. de Boerstraat 27
(Julianadorp)
W. Brinkman, Spechtstraat 30
J.W. Lugard, Deurloostraat 16
Sj. Post, Hartenstraat 2
A.J. Geus, Broodsteeg 2
Secretaris: G. Bakker, Sportlaan 13
voor Sociale aangelegenheden en Volks
gezondheid
Voorzitter: Mr. J. Mulder, Prins Willem-
Alexandersingel 143 of K. Muije
Joris van Spilbergenstraat 34
(voor zoveel betreft de zaken
betreffende het ziekenhuis)
Leden: C. Roobol, Reigerstraat 51
R. Smid, Weth. de Beerstraat 27
(Julianadorp)
A. Lienos, Fazantenstraat 36
J.W. Lugard, Deurloostraat 16
H.W. Kramer, Narcisstraat 47a
A.J. Geus, Broodsteeg 2
Secretaris: L.J.M. Spetter, Middenweg 81 of
A.F. Rusting, Prins Willem-Alexan
dersingel 77 (voor zoveel betreft
zaken betreffende het ziekenhuis)
GEMEENTE DIENSTEN EN BEDRIJVEN
Secretarie-Afdelingen:
Algemene zaken (met onderafd. registra
tuur/archief), financien, onderwijs en
personeelszaken, bevolking, militaire zaken
en burgerlijke stand