8
Julianaschool (l.o.), Burg.Palingstraat 4, hoofd:J.A.N.
Trenning, Kennemerstraatweg 134
Wilhelminaschool, Doelenstraat 23, hoofd: J.Koch,
Corfstraat 8
Beatrixschoolv.d.Duyn van Maasdamstraat 2, hoofd:J.W.
van Wijk, Talmastraat 25
Prinses Margrietschool, Frans Mentonstraat 1, hoofd:W.
Brandsma, Hobbemalaan
Prinses Marijkeschool (blo), Fred.Hendriklaan 45, hoofd:
J.Goedvolk, Lyceumstr 31
Chr.Kleuterschool, Wildemanstraat, hoofd:mej.A.Posthuma,
Boschmansweg 12, Schoorl
Chr.Kleuterschool "BergerhofPapaverstraat 9, hoofd:
mej.B.den Hartigh, Macl. Pontstraat 33
Chr.Kleuterschool "Emma", L.Colignystraat 2, hoofd:mej.
W.F.H. SchreffMacl. Pontstraat 33
Chr.Kleuterschool "Merelo", Stalpaertstraat 5a, hoofd:
raej.A.T.C.C.Bosma, p.a. Westerweg 310
Opl.onderwijzeressen bij Chrkleuteronderwijs,Macl.
Pontstraat 33, dir.mej.W.F.H. Schreff.
Julianaschool (ULO) Burg.Palingstraat 6
Chr.Kleuterschool, Wildemansstraat
PART. ALG. ONDERWIJS
Instituut BolekesW.de Zwijgerlaan 173,
Gesto-Onderwijs N.V. v.d. Meijstraat 2, tel. 14565
Handelsavondschoolver. "Mercurius"Laat 155
GENEESKUNDIGE DIENST EN
VOLKSGEZONDHEID
H.W.Alferink, P.J.Troelstrakade 39, tel. 15889
E.P.J.de Boer, pl.v.arts GGD, Nassaulaan 23, tel. 16744
G.J.Bloem, W. de Zwijgerlaan 129
G.de Boer, Parkstraat 1, tel. 12428
J. Busquet, Egmonderstraat 16, tel. 14282
A.H.F.M.C. Corthals, Nieuwlandersingel 59, tel. 13193
W.J.de Regt, Emmastraat 95,tel.12310(b.g.g.13393 od 12244)
E.E.M.v.Gilse, Nieuwlandersingel 46,tel.13136(bg.g.12224)
C.v.d.Linde. Kennemerstraatweg 63. 1011-»
G. Hooiveld, Hobbemalaan 132
W.F.J. Kruisinga, Steynstraat 1, tel. 12387
J. Lourens, Oudegracht 297, tel. 12892
J.F. Nijman, Oudegracht 283, tel. 12384
C.v.d. Poel, Geesterweg 12, tel. 12294 (b.g.g. 12244)
S. Schermerhorn, Geestersingel 43, tel. 12017
M.G. Vermooten, Oudegracht 200, tel. 12382
R.F. Westerkamp, Emmastraat 93, tel. 14357
Mej. L.M. Vreede, arts tbc-bestr.Nassaulaan 29, tel.
16096
D.J.v.d. Wilk, Bergerweg 80, tel. 16840
P. Wind, Frederik Hendriklaan 23, tel. 16648
BACTERIOLOOG:
H.C. Bartlema, Wilhelminalaan 15, tel. 15889
CHIRURGEN:
H. Beukenhorst, van Foreestlaan 16, Heiloo, praktijk:
Egmonderstraat 10
H.S. Elings, specialist v. hart- en bloedvatenziekten,
Emmastraat 49, tel. 12220 (b.g.g. 12244)
H.K.Glastra-Lankamp, (hart- en vaatziekten),
Kennemerstraatweg 91, tel. 18413
Dr. H. Horninge, orthop.chirurg,Hoflaan 16,Bergen,tel.
13909
J.G.A.de Jong,Kennemerpark 23,tel.16010(b.g.g.StElisa-
beth-ziekenhuis 12545)
A.J.M. Stoop, Metiusgracht 9, tel. 19159
J.H. Niebuurt, Parkstraat 3, tel. 14646 (b.g.g. 12244)
M.O.v.d. Zijl, Costerstraat 37, tel. 12697
HOMOEOPATHIE:
C.v.d.Molen,arts,Westerweg 144,tel. 18258
HUIDARTSEN:
J.Th. Damsté, St. Elisabeth-ziekenhuistel. 12545
J. Plaisier, Blinkenlaan 14, tel.14019;tevens spreek
uur Kennemerpark 12
ARTSEN VOOR INWENDIGE ZIEKTEN:
H.de Lange, Wilhelminalaan 8, tel. 12180 (b.g.g.12244)
J.v.d. Minne, PrJulianalaan 2, tel.13124(b.g.g.12244)
C.W.J.de Pont, Kennemerstraatweg 117, tel. 14558
H.J. Zweers, Nassaulaan 7, tel. 15666 (b.g.g. 12244)
KEEL-, NEUS- EN OORARTSEN:
JBartelsEmmastraat 109, tel. 12919 (b.g.g. 12244)
Th.van Beek, Nassaulaan 9, tel. 14172 (b.g.g. 12545)
KINDERARTSEN:
J. Hofstra,Emmastraat 3, tel.12492 (b.g.g. 12244)
spreekuur: maandag-woensdag-vrijdag 13-14 uur;
dinsdag 11-12 uur en volgens afspraak
W.E. Naessens, Kennemerstraatweg 4, tel. 15063
LONGSPECIALIST:
J.H.H.C. Vrijman, Kennemerpark 19, tel. 14132
MONDARTSEN:
R.T. Elema, Kennemerstraatweg 11, tel. 15043
OOGARTSEN:
Mej.A.C.M.v.Beek,Costerstraat 24,tel.12078(b.g.g.12244)
A.G.Krouwes, Emmastraat 27, tel.13050 (b.g.g. 12244)
PATHOLOG. ANATOMIE:
J. Panbakker, Russenweg 11, Bergen, tel.(02208) 2483
ARTS V. RHEUMATISCHE ZIEKTEN:
A.W. Goedhart, praktijk Emmastraat 15, tel.16217.
Huis: Kennemerpark 15, tel. 15854
RADIOLOOG:
F.J.M. de Kok, Willem de Zwijgerlaan 94