v.h. FIRMA P.& P. ZUIDAM N.V.
Auto- en Motorbootdiensten
204
Bierkade 1 2, Telefoon 2332
Moterbootdiensten
Dinsdag, Donderdag, Vrijdag 12 uur naar
Krommenie, Haarlem, Gouda, Rotterdam
Autodiensten
Dagelijks 7 uur naar Haarlem, Leiden,
Den Haag, Delft, Rotterdam en Schiedam
Kantoor Rotterdam,
Aelbrechtskade t.o. 131, Telefoon 38452 (K 1800)
L. Auto- en Motorbootdiensten, Zuidam N.V., Bierkade
12, Tel. 2332.
1. Rotterdam, Schiedam, Spaarndam, Leiden, Krommenie, Den
Haag, Haarlem, Alphen aan de Rijn, Gouda, Delft, Ma. t.m.
Vr. 7 uur v.m.
2. Fa. Kaan Asjes: Auto en Motorbootdiensten: Haukes, Hippo-
lijtushoef, Middenmeer, Den Oever, Oosterland, Slootdorp,
Wieringermeer, Wieringerwerf, Ma. t.m. Vr. 4 u., Za. 11 u.
M. Fa. C. A. v. d. Veer, Breedstraat 23 27, Tel. 4258.
1. Amsterdam, Bakkum, Bergen, Bergen aan Zee, Beverwijk,
Burgervlotbrug, Castricum, Haarlem, Heemskerk, Den Hel
der, Heemstede, Julianadorp, Koegras, De Kooy, Krommenie
Koog a.d. Zaan, Limmen, Oostzaan, Petten, Santpoort,
Schoorldam, St. Maartensvlotbrug, Stolpen, Wormerveer,
IJmuiden, Zaandam, 't Zand.
Richting Amsterdam Ma. t.m. Vr. 11 uur.
Haarlem, Ma. t.m. Vr. 11 uur.
Den Helder, Ma. t.m. Vr. 8.30 en 12 u., Za. 10 uur.
Zaanstreek, Za. 9 uur.
N. Fa. G. II. A. Schot Zn., Voormeer 14, Tel. 2696.
1. Auto- en Motorbootdiensten.
Bennebroek, Voorburg, Voorschoten, Veur, Sassenheim, Rijs
wijk, Leiden, Lisse, Leidsendam, Heemstede, Hillegom, Den
Haag, Delft, Schiedam, Katwijk, Noordwijk, Oestgeest, Sche-
veningen, Voorhout, Wassenaar, Ma. t.m. Vr. 7.30 uur v.m.
R. De Alkmaarse Visser", Sliksteeq 10, Tel. 3377,
(ook van Nimwegen).
1. Omval, Stompetoren, Schermerhorn, Noord-Beemster, Aven-
horn, Goorne, Berkhout, Hoorn, dag. 8 uur v.m.
2. Oterleek, Rustenburg, Ursem, Avenhorn, Berkhout, Hoorn,
Ma. t.m. Vr. 12 uur.
3. Heiloo, Limmen, Castricum, Beverwijk, Uitgeest, Krommenie
Wormerveer, Zaandijk, Koog a. d. Zaan, Zaandam, Amster
dam, dagelijks 8 uur v.m.
S. S. Oorbeek, Laat 40, Tel. 2874,
1. H.H. Waard, Hensbroek, Spanbroek, Opmeer, Wadway,
Wognum, Hoorn, dagelijks 13 uur, beh. Za.
T. Praat, Nieuwstraat 1, Tel. 3171.
1. Akersloot, Uitgeest, dag. 12 uur; ook bestelhuis Jonker en
Beentjes.
U. N.V. Stad Alkmaar, Zeglis 2—3, Tel 2641.
1. Heiloo, Limmen, Castricum, Uitgeest, Krommenie, Wormer
veer, Koog aan de Zaan, Zaandijk, Zaandam, Amsterdam,
dagelijks 7 uur.
2. Harlingen, Zürich, Franeker, Leeuwarden, Ma. t.m. Vr.
V. Bestelhuis Gul, Dijk 18, Tel. 3490.
1. Gul: Egmond a. d. Hoef, Egmond aan Zee, Ma. t.m. Vr. 16 u.
Za. 13 uur.
2. Bleeker (ook Van Nimwegen): H.H. Waard, Ma., Di., Wo,
Vr. 16 uur, Za. 14 uur.
3. De Graaf: St. Pancras, Br. op Langendijk, N. en Z. Schar-
woude, Oudkarspel, Ma., Wo., Vr. 16 uur, Za. 14 uur.
4. Smit: 't Zand, Den Helder, Di. en Vr. 16 uur.
A. Bossenaar zie Burgering.