ALKMAAR
274
Westerblokker: A17, E16, Hll. IJ:
Westerland: A5. IJmuiden: H22, Ml, E15, A12.
Westwoud: Hll, A17, E16.
Westzaan: A16. 7
Wieringermeer. H10, H26, L2.
WieringerwaardH27, A14. Zaandam: A16, UI, E18, H7,
WieringerwerfL2, BI, El, E6. D4, H17, J5, KI, Ml, R3, E8.
Winkel: A14, BI, El, E8 Zaandijk: H7, KI, R3, A16, H17,
Wilnis: H17. E8.
Wogmeer: G4. Zand, 't: J12, V4, E10, H19, A22,
Wognum: SI, A18, Hll. Ml.
Woerden: H 17. Zuidermeer: G4.
Wormer: A16. Zuid-Scharwoude: E13, H16, J10,
Wormerveer: R3, E18, A16, V3.
D4, H17, Ml, UI. Zürich: U2 H6.
Woubrugge: H17. Zwaag: A17, Hll.
de Woude: J15. ZevenhovenH17
't Woud' A3 Zwaagdijk: Hll, A17.
Woudenberg' H21 Zwammerdam: A15, H17.
Wijdenes: A17, Hll. Zw-ancnberg^ m^
Wijk aan Zee: E3, A12. Zijdewind: E14, H30, J7
Wijde Wormer* A16 «-<ijpersluis. E10, H2T, J3, Jll, Gl.
Zeist: A4.
A. Beentjes „Centraal-Bodehuis", Paardenmarkt 5,
Tel. 29/jf3£
1. Bakker: Schoorldam, Schoorl, Groet, Camperduin, Ma. t/m Vr.
16 uur, Za. 14 uur.
2. Beentjes: Egmond-Binnen, Rinnegom. Ma. t/m Vr. 16 uur, Za.
14 uur.
3. Belleman: 't Woud, Egmond a. d. Hoef, Egmond aan Zee, Rin
negom. Ma., Wo, Do., Vr., 16 uur, Za. 13 uur.
4. v. d. Broek: Bloem endaal, Blaricum, Baarn, Breukelen, Bus-
sum, Diemen, Duivendrecht, Haarlem, Hilversum, Huizen, La
ren, Loenen, Maarsen, Muiden, Naarden, Soest, Uithoorn,
Utrecht, Weesp, Zeist, Ma., Wo., Vr. 14 uur.
5. D.O.V.E.S.: Bolsward, Ewijcksluis, Groningen, Haukes, Hippo-
lytushoef, Leeuwarden, Makkum, Middenmeer, Den Oever,
Oosterland, Slootdorp, Sneek, Westerland, Heerenveen, Wo.,
Za., 14 uur.
6. Glas: Koedijk, Warmenhuizen, Harenkarspel, Kalverdljk, Tuit-
jenhorn, Ma., Wo., Vr., 16 uur.
7. De Graaf: Oterleek, Rustenburg, Ursem, Ma., Wo., Vr., 16 uur.
8. Groot: Veenhuizen, H. H. Waard, Verlaat, Berkmeer, Oude
Niedorp, Ma., Wo., Do., Vr. 16 uur, Za. 14 uur.
9. Harms: Limmen, Ma., Wo., Do., Vr. 16 uur, Za. 14 uur.
10. Kloosterhof: Abbekerk, Andijk, Twisk, Onderdjjk, Opperdoes,
Hoogwoud, de Weere, Wervershoof, Lambertschaag, de
Gouw, Medemblik, Ma., Wo., Vr. 16 uur.
12. v. d. Molen: Heemskerk, Beverwijk, Santpoort Noord, Wijk
aan Zee, Noorddorp, Driehuis, IJmuiden, Velsen, dag. 12 uur.
13. Molenaar: Omval, Stompetoren, Gr.-Schermer, de Rijp, Graft,
Ma., Wo., Do., Vr. 16 uur, Za. 14 uur.
14. Mul: Barsingerhorn, N.-Niedorp, Winkel, Lutjewinkel, Wie
ringerwaard, Ma., Wo., Vr. 16 uur.
15. Nagtegaal: Alphen a. d. Rijn, Bodegraven, Leimuiden, Hoofd
dorp, Zwammerdam, Ma., Wo., Vr. 12 uur.
16. Rossenaar: Amsterdam-Nrd, Assendelft, Beemster, Oostzaan,
Den lip, Ilpendam, Jisp, Purmer, Purmerland, Purmerend,
Buiksloot, Neck, Koog aan de Zaan, Krommenie, Wormer,
Wormerveer, Landsmeer, Wljde-Wormer, Schardam, Schar-
woude, Westzaan, Watergang, Zaandijk, Zaandam, Ma. t/m
Vr. 16 uur.
17. Ruiter, Grootebroek, de Goorn, Avenhorn, Oosterblokker, Berk
hout, Hoogkarspel, Hoorn, Bovenkarspel, Westerblokker,
Zwaagdijk, Zwaag, Enkhuizen, Ma. t.m. Vr. 16 uur.
18. Stam: Hensbroek, Opmeer, Wadway, Wognum, Spanbroek,
Opdam, Ma., Wo., Vr., 16 uur.
19. Stigter: Oost Graftdijk, West-Graftdijk, Kogenpolder, Driehui
zen, Spijkerboor, Ma., Wo., Do., Vr. 16 uur, Za. 14 uur.
20. Veis: Nrd Beemster, Beets, Volendam, Monnikendam, Oost
huizen, Warder, Kwadijk, Broek in Waterland, Edam, Midde-
lie, Di., Do., Vr. 16 uur.
21. Visser: Heiloo.
22. Vriesman: Stolpen, Burgerbrug, Callantsoog, Petten, St. Maar
tensbrug, 't Zand, Ma., Wo., Vr. 16 uur.
23. Waal, N.: Bergen, Bergen aan Zee, Ma. t.m. Vr. 16 uur, Za.
14 uur.
24. Waterdrinker: H.H. Waard, Verlaat, Veenhuizen, Berkmeer,
Oude Niedorp, Ma., Wo., Do., Vr. 16 uur, Za. 14 uur.
25. Gebr. de Wit: Amsterdam, Hillegom, Heemstede, Lisse, Voor
burg, Overveen, Sassenheim, Leiden, 's Gravenhage, Delft,
Rotterdam, Ma. t.m. Vr. 16 uur, Za. 14 uur.