AUTOBUSDIENSTEN.
RIJDEN VAN—NAAR
NAAM ONDERNEMERS
STANDPLAATSEN
AlkmaarSchagen via Waarland
Limmen
St. Maarten
Leeuwarden
De Rijp
Beverwijk
Uitgeest
Hoorn
Purmerend
Amsterdam (via
Midden-Beemster)
Dirkshorn
Bergen
Schoorl
Egmond aan Zee
Haarlem
Egmond aan Zee
Hoorn
Schagen via Langendijk
Schagen via Burgerbrug
Wieringen via Winkel
Schagen via Winkel
Purmerend
Den Helder
Stadsdienst
H.A.B.O.
Fa. Gebrs. Beentjes 6 De Bruijn.
Wed. J. Spaans.
N.V. A.T.O.
J. Kieft Hz.
Gebrs. Beentjes De Bruijn.
J. Th. Verduin.
Fa. C. Kuip.
N. A. v. d. Hof en J. Ton.
N.V. Auto-Car-Ondern.
Wed. J. Spaans
A. Schalkwijk.
Jb. de Jong.
N.V. Auto-Car-Ondern.
N.V. v. Geelen 6 v. d. Berkhof.
N.V. v. Geelen v. d. Berkhof.
N.V. Auto-Car-Ondern.
N.V. H.ABO.
N.V. H.ABO.
N.V. H.ABO.
N.V. H.ABO.
NV. Auto-Car-Ondern.
Autobusdienst „Noord-Holland".
N.V. v. Geelen v. d. Berkhof.
Station.
Heilooërbrug.
Frieschebug.
Station.
Frieschebug.
Heilooërbrug.
Station.
Frieschebrug.
Station.
Frieschebrug.
Frieschebrug.
Bergerhout.
Bergerhout.
Bergerhout.
Heilooërbrug.
Heilooërbrug.
Bergerhout.
Station.
Station.
Station.
Station.
Bergerhout.
Bergerhout.
Lijn 1 van Station naar
Regulierslaan v.v.
Lijn 2 van Station naar
Frieschebrug v.v.
Deze diensten doen ook het station N.S. aan.
291