BERGEN
Hoogvorst, Gebr., (Venn. onder een firma), Lon-
delsweg 59, broodbakkerij.
Hopman, P., Gr. Dorpsstr. 14, Speelgoederen.
Hopman Kollmer, Gr. Dorpstr. 14, Manu
facturen, gemaakte goederen, modeartikelen,
meubelen, toilet- en badartikelen.
Hopman, P., Kerkstraat, Kerkbuurt (filiaal),
Speelgoederen c.a.
Houtman, C., Kleine Dorpstraat 13, Zuivedprod.
„Ingeborg", Breelaan 14, Herstellingsoord.
Jansen, C., Breelaan 13, Sig.winkel, Pension.
Jonge, Wed. J. B. de, Schoolstraat 5, Galante-
riën en Boekhandel.
Judell, M., Groeneweg 32, bereiding van zachte
kaas.
„Juliana", Melkfabriek, Kleine Dorpstraat 13,
Zuivelproductie.
Kaptijn, Fa. Joh., Voert 10, Vervaardiger van
Creampoeder.
Keet, G. J., Studler van Surckl. 2, Pension.
Kennemerland, Garage, Breelaan 52, Autover
huur-inrichting.
Keppel, C., Dorpstraat 61, Smederij-Rijwielzaak.
Klanker, J., Loudelsweg 33, Winkel Kol. waren.
Kleene, J. J. D., Voert 10, Vervaardigen van
creampoeder.
Kleverlaan Co., M., Molenstraat 4, Beurt
vaart Bergen-Amsterdam.
Kokkes, N. P., Oldenburgstraat 2, Groentenh.
Kreb, J. P., Breelaan 16, Pension. Banketbak
kerij.
Kroon, C. H., Russenplein 8, Muziekhandel.
Kuijs, H., Oude Prinsweg 5, Electr. Schoenmak.
Kwant, J., Oldenburglaan 7, Detailhandel.
Lesger, W., Kruisweg 58-60, Pension.
Maarsen, A., Breelaan 12, Slagerij.
Maatschappij tot exploitatie van de melkinrich
ting en stoomzuivelfabriek „Wilhelmina", Ber-
gerweg 101, Zuivelbereiding.
„Magneet, De", Breelaan 33, Sigarenwinkel.
„Magneet, De", Chem. Fabr. van Consumptie-
art., Loudelsweg 95, Fabriek Drop-Pudding.
Meijer, C., Dorpstraat 27, Schildersbedrijf, Ga-
lanteriënhandel.
Meijer Jr., C., Oude Prinsweg 1, Brood-Ban
ketbakkerij.
Milner, J., Prinsesselaan 26, Importeeren en fa-
briceeren van chocolade en suikerwerken.
Mooij en Kooijman (Venn. onder Firma), Bree
laan 25, Schilders- en Behangersbedrijf.
N.V. voor Tuincultuur „Bergen", Oostdorp.
„Nassau Bergen" (N.V.), Zeeboulevard 2, Hotel,
Café-Restaurant.
Nederveen, J., Loudelsweg 49, Kruideniersw.
Nieuwland, C., Breelaan 52, Autoverhuurinr.
Noort, C., St.-Antoniusstr. 5, timmerman en
aannemer.
Oldenburg, IJ., Kleine Dorpstraat 4, Café.
Onrust, J., Russeweg, Pension.
„Oranje-Hotel", Breelaan 7, Hotel, Café-Rest.,
Autogarage.
„Paddestoel, De", Pension, Meerwijklaan 2.
Passer, A., Hoflaan 3, Pension, Winkel strandart.
en Chocolade.
„Pension Berkhout", Breelaan 31, Restaurant.
„Pension Holland", Studler van Surckl. 2, Rest.
Peters, F. J„ Kerklaan 11, Pension Restaurant.
Plas, C. van der, Guurtjeslaan 3, Pension en
Timmerbedrijf.
Plas, N. van der, Dorpstr. 12, Kruideniersbedr.
Plomper, C., Oostdorp 9, Vrachtrijder.
Prins-Schuurman, Wed. J., Raadhuisstraat 6,
Kruidenierswaren annex Fourage.
Prins, Jac., Kleine Dorpstraat 25, Porcelein en
Aardewerk.
Prins, Joh., Breelaan 33, Sigarenwinkel.
„Prins Maurits", Café, Van Hasseltstraat 7, Rest.
Rampen en Zonen, Joh. (Venn. onder Firma),
Meerweg, Timmerman, molenmaker en aann.
Rensink, W., Beemsterlaan 3, Pension.
Reus, Corn. de, Zuidlaan 7, Groentenhandej.
Roos, H., Dorpstraat 1, Bakkerij.
Roosendaal, K., Breelaan 124, Bloemisterij.
Rose, J. H. M., Bergerweg C 1, Timmerman,
Verlofhouder.
Rosier, J. D. P., Pierpanderstraat 6, Kokerij.
Reub Co., C., Komlaan 14, Makelaardij in
Suiker.
Runt, J. van, Dorpstr. 84, Timmerman en Aann.
„Rustende Jager, De", Hotel Maatsch. (N.V.),
Breelaan 2, Koffiehuis, Rest.bedrijf.
Rijniersce, L., Molenstr. 3, Gedistilleerd, Rijw.h.
Schaper, A., Dorpstraat 80, Broodbakkerij.
Schneider, G., Prinsesselaan 20, Agentuur en
Commissiehandel, Grooth. in Chocolade- en
Suikerwerken.
Scholten, J. W., Molenstraat 1, Tabak, Sigaren
en Sigaretten.
Schoonhoven, H., Stationstraat a 7, Handel in
Goud, Zilver enz.
Schotten, N., Beemsterlaan 23, Groentenhandel.
Seewald, A. C., Schoolstraat 2, Schoenmakerij
en Schoenhandel.
Smit Jzn., J., Schoolstraat 11, Smederij en hand.
in Rijwielen en Ijzerwaren.
„Spoorklok, De", Bakkerij, Julianastraat 16.
22