306
Middelkoop. J., vrachtlijder op Beverwijk, 'vertrekt Zaterdags naar
BeverwijkHaarlem, 2 uur, bij A. de Graaf, in „de Raaf", Breed-
straat.
Morsch, vrachtrijder op Heiloo, vertrekt Maandags, Woensdags en
Zaterdags 12 uur, bij J. Rol, Ritsevoort 28.
Nagel. C., stoombootdienst op Assendelft, vei trekt Zaterdags 1 uur,
ligplaats Mient.
Nap. S., vrachtrijder op Grootschermer, vertrekt Maandags, Woensdags
en Zaterdags 2 uur, bij K. Smit, Heiligland.
Nobel. J., schipper op Stolpen, vertrekt Vrijdags 1 uur, bij Van Gijzen,
Zaadmarkt, 's winters K. Molenaar, „Zwarte Os", Dijk.
Ophem. A. van, vrachtrijder op Waarland, Zijdewind, etc., vertrekt
Maandags 12 uur en Zaterdags 1.30 uur. Bestelhuis bij D. Gerling,
Heerenstraat.
Osinga. L., schipper op Hoorn, vertrekt Vrijdags na afloop der kaasmarkt.
Pais. K.. vrachtrijder op Schoorl, vertrekt Maandags en Zaterdags 3 uur,
bij A. de Graaf, in „de Raaf", Breedstraat.
Pel, vrachtrijder op Graft, vertrekt Maandags 12 uur, bij Velseboer,
aan den Dijk.
Preijs. K., vrachtrijder op Groet, vertrekt Maandags en Zaterdags 3 uur,
bij A. de Graaf, in „de Raaf", Breedstraat.
Pilkes. D., vrachtrijder op Heiloo, vertrekt Maandags, Donderdags en
en Zaterdags 2 uur bij J. H. Janse van Noordwijk, Breedstraat.
Pilkes. P., vrachtrijder op IJmuiden, vertrekt Maandags en Donderdags
2 uur, bij J. H. Janse van Noordwijk, Breedstraat.
Rietveld. J., schipper op Schoorl, vertrekt Vrijdags na de markt, ligplaats
Zaadmarkt en Zaterdags 1 uur Zijdam, voor den heer J. Borsjes,
bestelhuis „Tontelhuis".
Rol. C. van der, schipper op Hoorn, vertrekt Vrijdags na afloop der
kaasmarkt, ligplaats Mient.
Schilder. Jb., schipper op 't Zand, vertrekt Maandags 10.30 uur, Vrij
dags 2 uur, ligplaats Zaadmarkt, Maandags Kaasmarkt, bestelhuis
„Tontelhuis,'.
Schotvanger T., schipper op de Zijpe, aanlegplaats Koedijk, Schoorldam,
Zijpersluis, Bnrgerbrug. St. Maartensbrug en Schagerbrug, dagelijks
's morgens 7 uur, ligplaats Voordam. voor Beekman. Winterdienst
van af 1 Oct. tot 1 April, vertrek 7.30 uur.
Slik. K., vrachtijder op St. Pancras, vertrekt Maandags en Zaterdags
12.30 uur, bij S. Kramer, „Paardshoofd", Dijk.